Piknik Rodzinny OWOCOGRANIE | 17 września 2023 | w godzinach 13:00 - 18:00


  • Piątek 1 września 2023
  • facebook share twitter share
Piknik Rodzinny OWOCOGRANIE | 17 września 2023 | w godzinach 13:00 - 18:00

Zapraszamy na drugą edycję Pikniku Rodzinnego OWOCOGRANIE, który odbędzie się w niedzielę 17 września 2023 r. w scenerii czarnoleskiego parku oraz w okolicach dworskiej oficyny w godzinach pomiędzy 13:00 a 18:00.

W programie:

Koncert ZUZANNY | o godz. 14:00

Zuzanna jest wokalistką, multiinstrumentalistką i tekściarką. Jej autorska twórczość to piosenka literacka najwyższej próby, doprawiona odrobiną folkowych brzmień. Śpiewa ciekawe, poetyckie teksty, akompaniując sobie na pianinie, gitarze i akordeonie - czasem lirycznie, czasem z przytupem, ale zawsze prosto z serca! Od kilku lat regularnie koncertuje w całej Polsce, występowała między innymi podczas Enea Spring Break w Poznaniu, Songwriter Łódź Festiwal, toruńskiego LULU festiwal, czy FRU (Festiwal Raciborskiej Ulicy).

Na koncie ma świetnie przyjęty, debiutancki album „Dzień dobry” (maj 2020). W grudniu 2021 miał premierę jej najnowszy singiel. Autorska kompozycja „Akacje na Stalowej” to poruszająca, czule wyśpiewana historia z warszawską Pragą w tle. W nagraniu gościnnie wziął udział Czesław Mozil, wzbogacając je o swój charakterystyczny, pełen emocji głos.

Podczas koncertu Zuzannie będzie towarzyszyła doskonała skrzypaczka, Anna Stankiewicz.

Występ Zespółu Ludowego SOBÓTKA z CZARNOLASU i potańcówka na dechach - w godzinach 15:30 - 18:00

Zespół powstał w 1961 roku, a swoją działalność wznowił w 2003 roku. Jest ona doceniania i honorowana na festiwalach i przeglądach, o czym świadczą liczne pierwsze miejsca w konkursach, wyróżnienia, a także zdobyte puchary oraz nagrody.

Swoje stoiska rozstawią wytwórcy rzemiosła artystycznego i użytkowego.

Będzie też okazja, aby posmakować regionalnych, tradycyjnych potraw oraz zapoznać się z mazowieckimi produktami tradycyjnymi.

Smakołyki i lokalne dania przygotuje Kawiarnia Oficyna.

Na uczestników będzie czekało miłe kulinarne przywitanie - placki z jabłkami.

Zapraszamy do Czarnolasu!

Witryna muzeumkochanowski.pl używa ciasteczek. Są to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwer www i przechowywane przez oprogramowanie komputera przeglądarki. Kiedy przeglądarka ponownie połączy się ze stroną, witryna rozpoznaje rodzaj urządzenia, z którego łączy się użytkownik. Parametry pozwalają na odczytanie informacji w nich zawartych jedynie serwerowi, który je utworzył. Ciasteczka ułatwiają więc korzystanie z wcześniej odwiedzonych witryn. Zbieramy również dane dotyczące odwiedzin naszej witryny. Są one w pełni anonimowe i pomagają nam dostosować naszą stroną do Twoich potrzeb.
Rozumiem