Dzień Dziecka w Czarnolesie | 29 maja | godz. 11:00


  • Wtorek 7 maja 2024
  • facebook share twitter share
Dzień Dziecka w Czarnolesie | 29 maja | godz. 11:00

29 maja o godzinie 11:00 zapraszamy na wyjątkowy spektakl dla najmłodszych pn. Roszpunka" w wykonaniu Teatru Powszechnego im. J. Kochanowskiego w Radomiu.

Czy banalne z pozoru spotkanie w zwyczajnym mieszkaniu może przerodzić się w niezwykłą podróż do baśniowego świata, a stara peerelowska meblościanka przeobrazić się 
w zaczarowaną scenerię? Oczywiście, że tak! Na scenie przeciętna rodzina, jakich wiele, nagle przenosi się do magicznej krainy i zaczyna snuć opowieść o Roszpunce. 
Swoje codzienne role zamieniają na bajkowe postacie, trafiają się na królewski dwór, gdzie poznajemy Króla i Królową, Królewicza i Różyczkę – Roszpunkę. Ale jak to w bajkach bywa, sprawy nieco się komplikują, kiedy do akcji wkracza… Czarownica! Dowcipna opowieść o królewnie więzionej w wysokiej wieży, którą uwolnić może tylko Książę. A jedynym sposobem dostania się do komnaty królewny Roszpunki są jej długie włosy. 
Barwne i pełne humoru przedstawienie zachwyci nie tylko najmłodszych widzów. 

TWÓRCY
Reżyseria:
Michał Derlatka
Scenografia:
Michał Dracz
Asystentka scenografa:
Katarzyna Sobolewska
Muzyka:
Joanna Sówka - Sowińska
Inspicjent:
Magdalena Boduła

OBSADA
Milena Jóźwiak
Roszpunka, Narrator

Natalia Samojlik/ Agnieszka Grebosz
Królowa, Czarownica, Narrator

Alan Bochnak
Król, Narrator

Przemysław Bosek
Królewicz, Narrator

Zorganizowane grupy zapraszamy do wcześniejszych zapisów:
Tel. 48 677 20 05 wew. 14
e-mail: edukacja@muzeumkochanowski.pl

Bilety w cenie 30 zł do nabycia w kasie Muzeum 

Grupy szkolne z województwa mazowieckiego w ramach programu "Kulturalna szkoła na Mazowszu - 1 zł (obowiązują zgłoszenia, wniosek do pobrania na stronie Muzeum: https://muzeumkochanowski.pl/informacje,kulturalna-szkola-na-mazowszu-2024 

Serdecznie zapraszamy!

Witryna muzeumkochanowski.pl używa ciasteczek. Są to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwer www i przechowywane przez oprogramowanie komputera przeglądarki. Kiedy przeglądarka ponownie połączy się ze stroną, witryna rozpoznaje rodzaj urządzenia, z którego łączy się użytkownik. Parametry pozwalają na odczytanie informacji w nich zawartych jedynie serwerowi, który je utworzył. Ciasteczka ułatwiają więc korzystanie z wcześniej odwiedzonych witryn. Zbieramy również dane dotyczące odwiedzin naszej witryny. Są one w pełni anonimowe i pomagają nam dostosować naszą stroną do Twoich potrzeb.
Rozumiem