Archiwalne zdjęcia Czarnolasu


  • Piątek 15 marca 2024
  • facebook share twitter share
Archiwalne zdjęcia Czarnolasu

POSZUKUJEMY archiwalnych zdjęć Czarnolasu i Muzeum Jana Kochanowskiego! 

Jeśli macie Państwo w swoich rodzinnych albumach fotografie sprzed 50, 60 czy z jeszcze wcześniejszych czasów i chcielibyście nam pomóc we współtworzeniu wystawy poświęconej historii naszej instytucji i czasom minionym, zapraszamy do kontaktu z Muzeum Jana Kochanowskiego w Czarnolesie.

Każde wypożyczone nam zdjęcie potwierdzone zostanie dokumentem sporządzonym w Muzeum z informacją o terminie zwrotu. Po zeskanowaniu i opisaniu oddane zostanie właścicielowi.

Więcej informacji uzyskacie Państwo pod nr. tel. 48 677 20 05 wew. 14 

e-mail: edukacja@muzeumkochanowski.pl

Zapraszamy do wspólpracy!

Galeria

fot. Paweł Pierściński, Czarnolas 1959


Witryna muzeumkochanowski.pl używa ciasteczek. Są to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwer www i przechowywane przez oprogramowanie komputera przeglądarki. Kiedy przeglądarka ponownie połączy się ze stroną, witryna rozpoznaje rodzaj urządzenia, z którego łączy się użytkownik. Parametry pozwalają na odczytanie informacji w nich zawartych jedynie serwerowi, który je utworzył. Ciasteczka ułatwiają więc korzystanie z wcześniej odwiedzonych witryn. Zbieramy również dane dotyczące odwiedzin naszej witryny. Są one w pełni anonimowe i pomagają nam dostosować naszą stroną do Twoich potrzeb.
Rozumiem