Głosujmy na produkt turystyczny województwa mazowieckiego - JULINEK PARK!


  • Czwartek 26 października 2023
  • facebook share twitter share
Głosujmy na produkt turystyczny województwa mazowieckiego - JULINEK PARK!

Trwa internetowe głosowanie na Najlepszy Produkt Turystyczny – CERTYFIKAT Polskiej Organizacji Turystycznej Roku 2023. 
Polska Organizacja Turystyczna kolejny raz w ramach konkursu na Najlepszy Produkt Turystyczny - CERTYFIKAT Polskiej Organizacji Turystycznej oddaje głos internautom, którzy zadecydują, do kogo powędruje Certyfikat Internautów 2023.
Województwo mazowieckie reprezentuje w tym roku Julinek Park – zachęcamy do codziennego głosowania na naszego wspólnego kandydata na Narodowym Portalu Turystycznym ► https://www.polska.travel/pl 

Produkty turystyczne ułożone są w kolejności alfabetycznej według nazw województw od lewej do prawej strony. Aby zagłosować należy otworzyć obrazek danego produktu, a następnie nacisnąć przycisk „GŁOSUJ”. Głosować można codziennie z każdego urządzenia (komputer, smartfon, tablet).
► Głosowanie trwa do 31 października 2023 roku, do godziny 23:59, a ogłoszenie zwycięzcy nastąpi podczas ceremonii wręczenia Certyfikatów POT.

Witryna muzeumkochanowski.pl używa ciasteczek. Są to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwer www i przechowywane przez oprogramowanie komputera przeglądarki. Kiedy przeglądarka ponownie połączy się ze stroną, witryna rozpoznaje rodzaj urządzenia, z którego łączy się użytkownik. Parametry pozwalają na odczytanie informacji w nich zawartych jedynie serwerowi, który je utworzył. Ciasteczka ułatwiają więc korzystanie z wcześniej odwiedzonych witryn. Zbieramy również dane dotyczące odwiedzin naszej witryny. Są one w pełni anonimowe i pomagają nam dostosować naszą stroną do Twoich potrzeb.
Rozumiem