WARSZTATY WIELKANOCNE


  • Środa 28 lutego 2024
  • facebook share twitter share
WARSZTATY WIELKANOCNE

WARSZTATY WIELKANOCNE

Serdecznie zapraszamy zorganizowane grupy do wzięcia udziału w WIELKANOCNYCH ZAJĘCIACH WARSZTATOWYCH.

Podczas zajęć każdy z uczestników własnoręcznie wykona świąteczną ozdobę, która będzie niepowtarzalną pamiątką z wizyty w naszym Muzeum. Warsztaty będą prowadzone w okresie okołoświątecznym (od 01 do 29 marca) od wtorku do piątku w godzinach pracy Muzeum. 

Na zajęcia obowiązują zapisy:

Tel: 48 677 20 05 wew. 10

E-mail: rezerwacja@muzeumkochanowski.pl

Koszt warsztatów - 15zł

Grupy szkolne z województwa mazowieckiego w ramach programu "Kulturalna szkoła na Mazowszu" - 1 zł (obowiązują zgłoszenia, wniosek do pobrania na stronie Muzeum: https://www.muzeumkochanowski.pl/informacje,kulturalna...)

Zapraszamy

Informujemy, że podczas warsztatów będą wykonywane, udostępniane i przetwarzane zdjęcia oraz filmy.

Witryna muzeumkochanowski.pl używa ciasteczek. Są to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwer www i przechowywane przez oprogramowanie komputera przeglądarki. Kiedy przeglądarka ponownie połączy się ze stroną, witryna rozpoznaje rodzaj urządzenia, z którego łączy się użytkownik. Parametry pozwalają na odczytanie informacji w nich zawartych jedynie serwerowi, który je utworzył. Ciasteczka ułatwiają więc korzystanie z wcześniej odwiedzonych witryn. Zbieramy również dane dotyczące odwiedzin naszej witryny. Są one w pełni anonimowe i pomagają nam dostosować naszą stroną do Twoich potrzeb.
Rozumiem