Koncert na Dzień Kobiet | "TO OSTATNIA NIEDZIELA" | Andrzej JAGODZIŃSKI (fortepian), Agnieszka WILCZYŃSKA (śpiew)


  • Piątek 1 marca 2024
  • facebook share twitter share
Koncert na Dzień Kobiet | "TO OSTATNIA NIEDZIELA" | Andrzej JAGODZIŃSKI (fortepian), Agnieszka WILCZYŃSKA (śpiew)

Ireneusz Domański
Dyrektor Muzeum Jana Kochanowskiego w Czarnolesie
i
Tomasz Adamiec
Wójt Gminy Policzna

zapraszają na wyjątkowy koncert z okazji Dnia Kobiet, z niezapomnianym repertuarem przedwojennych polskich piosenek. Wydarzenie jest ukłonem współczesnych polskich muzyków jazzowych, złożonym polskim kompozytorom i wykonawcom przedwojennym, m.in. Henrykowi Warsowi, Jerzemu Petersburskiemu, Zbigniewowi Maciejowskiemu, którzy byli prekursorami muzyki jazzowej w naszym kraju.

Na koncert składają się kompozycje, które były wielkimi przebojami w okresie ich powstania a także po wojnie, a współcześnie zostały opracowane i zaaranżowane przez znakomitego pianistę, kompozytora i aranżera Andrzeja Jagodzińskiego. Piosenki zaśpiewa wokalistka jazzowa Agnieszka Wilczyńska.
Usłyszymy takie szlagiery jak: "Już nie zapomnisz mnie", "Miłość ci wszystko wybaczy", "Powróćmy jak za dawnych lat", "Sex-appeal" czy "Już taki jestem zimny drań".

Termin i miesjce koncertu koncertu: 9 marca 2024 roku, godzina 16:00, dwór Jabłonowskich, salon muzyczny i sale sąsiadujące.

Bilety tylko dla Panów w cenie 30 złotych.
Panie - wstęp wolny!

Na koncert obowiązuje rezerwacja miejsc. Bezpłatne bilety dla Pań oraz bilety płatne dla Panów można odebrać oraz zakupić w kasie Muzeum.
Rezerwacja miejsc:
E-mail: kasa@muzeumkochanowski.pl
Telefon: 48 677 20 05 wew. 11

Po koncercie zapraszamy na poczęstunek - kawę z czarnoleską szarlotką.

Zapraszamy do Czarnolasu!

Witryna muzeumkochanowski.pl używa ciasteczek. Są to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwer www i przechowywane przez oprogramowanie komputera przeglądarki. Kiedy przeglądarka ponownie połączy się ze stroną, witryna rozpoznaje rodzaj urządzenia, z którego łączy się użytkownik. Parametry pozwalają na odczytanie informacji w nich zawartych jedynie serwerowi, który je utworzył. Ciasteczka ułatwiają więc korzystanie z wcześniej odwiedzonych witryn. Zbieramy również dane dotyczące odwiedzin naszej witryny. Są one w pełni anonimowe i pomagają nam dostosować naszą stroną do Twoich potrzeb.
Rozumiem