Zmarła nasza Koleżanka Śp. Danuta Majcher


  • Poniedziałek 23 października 2023
  • facebook share twitter share
Zmarła nasza Koleżanka Śp. Danuta Majcher

Człowieczy los nie jest bajką ani snem 
Człowieczy los jest zwyczajnym szarym dniem 
Człowieczy los niesie z sobą trudy żal i łzy 
Pomimo to można los zmienić w dobry lub zły…

Anna German

 

Z głębokim żalem i ogromnym smutkiem przyjęliśmy wiadomość, że w dniu 21 października 2023 roku, odeszła od nas nasza Koleżanka Danusia Majcher. Wieloletnia przewodniczka muzealna. Z wdzięcznością i szacunkiem wspominamy czas spędzony ze Śp. Danutą, jako osobą dobrą, życzliwą i oddaną pracy muzealnej, odznaczoną przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego odznaką honorową "Zasłużony dla Kultury Polskiej". Pozostanie na zawsze w naszej pamięci i będzie ważną częścią historii czarnoleskiego Muzeum.
Rodzinie i bliskim składamy wyrazy głębokiego współczucia.

Dyrektor i Pracownicy Muzeum Jana Kochanowskiego w Czarnolesie

Ostatnie pożegnanie Śp. Danuty Majcher, odbędzie się w środę 25 października 2023 roku w Zwoleniu, w kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego o godzinie 13:30 w kaplicy przedpogrzebowej, a o godzinie 14:00 rozpocznie się msza święta żałobna.
R.I.P.

Galeria

Klepsydra


Klepsydra

Witryna muzeumkochanowski.pl używa ciasteczek. Są to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwer www i przechowywane przez oprogramowanie komputera przeglądarki. Kiedy przeglądarka ponownie połączy się ze stroną, witryna rozpoznaje rodzaj urządzenia, z którego łączy się użytkownik. Parametry pozwalają na odczytanie informacji w nich zawartych jedynie serwerowi, który je utworzył. Ciasteczka ułatwiają więc korzystanie z wcześniej odwiedzonych witryn. Zbieramy również dane dotyczące odwiedzin naszej witryny. Są one w pełni anonimowe i pomagają nam dostosować naszą stroną do Twoich potrzeb.
Rozumiem