Teatr Pantomimy MIMO -zmiana terminu spektaklu


  • Wtorek 26 lipca 2022
  • facebook share twitter share
Teatr Pantomimy MIMO -zmiana terminu spektaklu

Z powodu przewidywanych złych prognoz pogody przenosimy planowaną organizację spektaklu z 31 lipca na  27 sierpnia (sobota), na godzinę 15.00.

Za zmianę serdecznie przepraszamy!

 

Treścią widowiska jest człowiek tkwiący w pętli czasu, w której nic nie jest tym, czym się wydaje. Jest to spektakl osadzony w poetyce snu,  do końca nie wiemy, co jest wspomnieniem, co rzeczywistością, a co ma nadejść? Ale… w tej ruchomej komedii poza słowami problemy bohatera wydają nam się dziwnie znajome…

Bilety wstępu 15 zł normalny i w cenie 10 zł ulgowy do nabycia w kasie muzealnej.

Podczas spektaklu będą wykonywane, udostępniane i przetwarzane zdjęcia i filmy.

Witryna muzeumkochanowski.pl używa ciasteczek. Są to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwer www i przechowywane przez oprogramowanie komputera przeglądarki. Kiedy przeglądarka ponownie połączy się ze stroną, witryna rozpoznaje rodzaj urządzenia, z którego łączy się użytkownik. Parametry pozwalają na odczytanie informacji w nich zawartych jedynie serwerowi, który je utworzył. Ciasteczka ułatwiają więc korzystanie z wcześniej odwiedzonych witryn. Zbieramy również dane dotyczące odwiedzin naszej witryny. Są one w pełni anonimowe i pomagają nam dostosować naszą stroną do Twoich potrzeb.
Rozumiem