Koncert kwintetu jazzowego NEW BONE 09 lipca godz. 17.00


  • Piątek 1 lipca 2022
  • facebook share twitter share
Koncert kwintetu jazzowego NEW BONE 09 lipca godz. 17.00

Kwintet złożony jest z samych uznanych muzyków. Pięcioma płytami utwierdził swoją pozycję na polskim rynku jazzowym. O ich dokonaniach niezwykle entuzjastycznie wypowiadali się cenieni w tej branży artyści i dziennikarze tacy jak: Jarek Śmietana, Piotr Baron czy Bogdan Chmura. Pozytywny oddźwięk  w branżowej prasie, zarówno w polskiej jak i zagranicznej przyczynił się do zainteresowania zespołem poza granicami naszego kraju. Grupa otrzymuje propozycje koncertów w najdalszych zakątkach globu. Do tej pory formacja zaprezentowała się na festiwalu Polskie Gwiazdy Światowego Jazzu w Moskwie, Międzynarodowym Delhi Jazz Festival czy też Varna Summer International Jazz Festival w Bułgarii. Brała udział w festiwalu Art Jazz Cooperation – Ukraina oraz na zaproszenie Instytutu Polskiego wystąpiła w Mińskiej Filharmonii Narodowej.

Warto dodać, że podczas pobytu w Indiach zespół zapisał się także w historii jako pierwsza formacja, która zagrała koncert jazzowy na żywo w Kaszmirze.

Najnowszy album z autorskim kompozycjami lidera zespołu, Tomasza Kudyka, został zarejestrowany w Studio Polskiego Radia S4 im. J. Wasowskiego. Tomasz Kudyk - lider zespołu New Bone dedykuje najnowszy album „Longing” swojemu Tacie - Janowi Kudykowi, wieloletniemu liderowi legendarnej już grupy Jazz Band Ball Orchestra.

Bilet wstępu - 15 zł/10 zł - ulgowy

 

 

Witryna muzeumkochanowski.pl używa ciasteczek. Są to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwer www i przechowywane przez oprogramowanie komputera przeglądarki. Kiedy przeglądarka ponownie połączy się ze stroną, witryna rozpoznaje rodzaj urządzenia, z którego łączy się użytkownik. Parametry pozwalają na odczytanie informacji w nich zawartych jedynie serwerowi, który je utworzył. Ciasteczka ułatwiają więc korzystanie z wcześniej odwiedzonych witryn. Zbieramy również dane dotyczące odwiedzin naszej witryny. Są one w pełni anonimowe i pomagają nam dostosować naszą stroną do Twoich potrzeb.
Rozumiem