KONCERT DOROTA MIŚKIEWICZ & MAREK NAPIÓRKOWSKI


  • Środa 12 kwietnia 2023
  • facebook share twitter share
KONCERT DOROTA MIŚKIEWICZ & MAREK NAPIÓRKOWSKI

30 kwietnia o godzinie 17:00 zapraszamy na niezwykły koncert w wykonaniu Doroty Miśkiewicz i Marka Napiórkowskiego. Będzie to fuzja osobowości dwojga niezwykłych artystów jazzowych. I dowód na to, jak wiele może się zadziać na scenie przy użyciu dwóch podstawowych instrumentów: gitary i głosu. 
Program koncertu obejmuje najbardziej znane utwory z solowych płyt Doroty Miśkiewicz, perły polskiej piosenki (Wasowski, Przybora) oraz standardy jazzowe w nowych interpretacjach.
Bilet wstępu 30 zł

Witryna muzeumkochanowski.pl używa ciasteczek. Są to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwer www i przechowywane przez oprogramowanie komputera przeglądarki. Kiedy przeglądarka ponownie połączy się ze stroną, witryna rozpoznaje rodzaj urządzenia, z którego łączy się użytkownik. Parametry pozwalają na odczytanie informacji w nich zawartych jedynie serwerowi, który je utworzył. Ciasteczka ułatwiają więc korzystanie z wcześniej odwiedzonych witryn. Zbieramy również dane dotyczące odwiedzin naszej witryny. Są one w pełni anonimowe i pomagają nam dostosować naszą stroną do Twoich potrzeb.
Rozumiem