,,Weekend Seniora z Kulturą” w Muzeum Jana Kochanowskiego w Czarnolesie | 29.09. - 1.10.2023


  • Piątek 15 września 2023
  • facebook share twitter share
,,Weekend Seniora z Kulturą” w Muzeum Jana Kochanowskiego w Czarnolesie | 29.09. - 1.10.2023

Muzeum Jana Kochanowskiego w Czarnolesie przyłącza się do akcji ,,Weekend Seniora z Kulturą” organizowanej przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

W ramach tej akcji seniorom w wieku 60. i powyżej lat – w piątek 29 września, sobotę 30 września i niedzielę 1 października 2023 gwarantujemy ulgowy wstęp na wszystkie wystawy: w piątek i niedzielę za symboliczną złotówkę (1zł.); sobota jest dniem nieodpłatnego wstępu do naszego Muzeum.

Celem akcji jest zachęcenie seniorów do aktywnego uczestnictwa w życiu kulturalnym. Dzięki tej akcji seniorzy będą mieli okazję dowiedzieć się i zobaczyć, jak wiele do zaoferowania mają działające w ich okolicy placówki kultury.

Zapraszamy serdecznie wszystkich Seniorów!

 

Witryna muzeumkochanowski.pl używa ciasteczek. Są to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwer www i przechowywane przez oprogramowanie komputera przeglądarki. Kiedy przeglądarka ponownie połączy się ze stroną, witryna rozpoznaje rodzaj urządzenia, z którego łączy się użytkownik. Parametry pozwalają na odczytanie informacji w nich zawartych jedynie serwerowi, który je utworzył. Ciasteczka ułatwiają więc korzystanie z wcześniej odwiedzonych witryn. Zbieramy również dane dotyczące odwiedzin naszej witryny. Są one w pełni anonimowe i pomagają nam dostosować naszą stroną do Twoich potrzeb.
Rozumiem