Samorząd Województwa Mazowieckiego zaprasza na III edycję „Mazowieckiego Forum Dziedzictwa”


  • Piątek 24 maja 2024
  • facebook share twitter share
Samorząd Województwa Mazowieckiego zaprasza na III edycję „Mazowieckiego Forum Dziedzictwa”

Samorząd Województwa Mazowieckiego zaprasza wszystkich zainteresowanych kwestiami opieki i ochrony dziedzictwa do wzięcia udziału w III edycji „Mazowieckiego Forum Dziedzictwa”, które odbędzie się 11 i 12 czerwca 2024 r.

W tym roku spotkanie będzie miało miejsce w malowniczej scenerii Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu. Podjęty zostanie temat dziedzictwa wsi, jej tożsamości oraz zagadnieniom krajobrazu.

Wszelkie informacje o wydarzeniu i szczegółowy program znajdują się na stornie Województwa Mazowieckiego - www.mazovia.pl

 

Witryna muzeumkochanowski.pl używa ciasteczek. Są to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwer www i przechowywane przez oprogramowanie komputera przeglądarki. Kiedy przeglądarka ponownie połączy się ze stroną, witryna rozpoznaje rodzaj urządzenia, z którego łączy się użytkownik. Parametry pozwalają na odczytanie informacji w nich zawartych jedynie serwerowi, który je utworzył. Ciasteczka ułatwiają więc korzystanie z wcześniej odwiedzonych witryn. Zbieramy również dane dotyczące odwiedzin naszej witryny. Są one w pełni anonimowe i pomagają nam dostosować naszą stroną do Twoich potrzeb.
Rozumiem