„Piękne Nic” - Teatr Pantomimy Mimo


  • Środa 24 sierpnia 2022
  • facebook share twitter share
„Piękne Nic” - Teatr Pantomimy Mimo

27 sierpnia 2022 roku zapraszamy na spektakl plenerowy „Piękne Nic”                                                                         w wykonaniu Teatru Pantomimy Mimo 

 

Scenariusz, reżyseria: Bartłomiej Ostapczuk
Muzyka: Przemysław Wojsław
Scenografia Dawid Wojtecki
Kostiumy: Hultaj Polski

Maski: Paulina Staniaszek
Występują: Bartłomiej Ostapczuk, Olga Gąsowska (z udziałem Zuzanny Ziółek i Jana Duszy)

Teatr Pantomimy Mimo powstał w 2002 roku. Założony przez Bartłomieja Ostapczuka jako teatr jednego aktora szybko przekształcił się w zespół. Poszukiwania artystyczne aktorów zaowocowały wypracowaniem rozpoznawalnego języka teatru poza słowami. Ich spektakle opierają się na obrazie, sytuacji, myśli i pracy z przedmiotami, a u podstaw stoi rzemiosło sztuki pantomimy. Z jednej strony precyzyjny scenariusz, z drugiej duża przestrzeń do interpretacji dla widzów. Poprzez ruch i gest próbują wyrazić esencję uczuć i emocji, nie stroniąc przy tym od odrobiny absurdu. Pragną by przy zachowaniu zasad teatru pantomimy, jedynymi granicami były granice ich wyobraźni.

 

Wstęp na teren parku po godz. 14.00 będzie płatny. Bilet normalny – 15 zł/ulgowy – 10 zł upoważniający do wstępu na teren parku, jak również do uczestnictwa w spektaklu do nabycia w kasie muzealnej.

 


 

Witryna muzeumkochanowski.pl używa ciasteczek. Są to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwer www i przechowywane przez oprogramowanie komputera przeglądarki. Kiedy przeglądarka ponownie połączy się ze stroną, witryna rozpoznaje rodzaj urządzenia, z którego łączy się użytkownik. Parametry pozwalają na odczytanie informacji w nich zawartych jedynie serwerowi, który je utworzył. Ciasteczka ułatwiają więc korzystanie z wcześniej odwiedzonych witryn. Zbieramy również dane dotyczące odwiedzin naszej witryny. Są one w pełni anonimowe i pomagają nam dostosować naszą stroną do Twoich potrzeb.
Rozumiem