wersja testowa

„Piękne Nic” - Teatr Pantomimy Mimo


  • Wtorek 19 lipca 2022
  • facebook share twitter share
„Piękne Nic” - Teatr Pantomimy Mimo

31 lipca 2022 roku zapraszamy na spektakl plenerowy „Piękne Nic”                                              w wykonaniu Teatru Pantomimy Mimo 

 

Scenariusz, reżyseria: Bartłomiej Ostapczuk
Muzyka: Przemysław Wojsław
Scenografia Dawid Wojtecki
Kostiumy: Hultaj Polski

Maski: Paulina Staniaszek
Występują: Bartłomiej Ostapczuk, Olga Gąsowska (z udziałem Zuzanny Ziółek i Jana Duszy)

Teatr Pantomimy Mimo powstał w 2002 roku. Założony przez Bartłomieja Ostapczuka jako teatr jednego aktora szybko przekształcił się w zespół. Poszukiwania artystyczne aktorów zaowocowały wypracowaniem rozpoznawalnego języka teatru poza słowami. Ich spektakle opierają się na obrazie, sytuacji, myśli i pracy z przedmiotami, a u podstaw stoi rzemiosło sztuki pantomimy. Z jednej strony precyzyjny scenariusz, z drugiej duża przestrzeń do interpretacji dla widzów. Poprzez ruch i gest próbują wyrazić esencję uczuć i emocji, nie stroniąc przy tym od odrobiny absurdu. Pragną by przy zachowaniu zasad teatru pantomimy, jedynymi granicami były granice ich wyobraźni.

 

Bilety wstępu 10/15 zł
 

Witryna muzeumkochanowski.pl używa ciasteczek. Są to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwer www i przechowywane przez oprogramowanie komputera przeglądarki. Kiedy przeglądarka ponownie połączy się ze stroną, witryna rozpoznaje rodzaj urządzenia, z którego łączy się użytkownik. Parametry pozwalają na odczytanie informacji w nich zawartych jedynie serwerowi, który je utworzył. Ciasteczka ułatwiają więc korzystanie z wcześniej odwiedzonych witryn. Zbieramy również dane dotyczące odwiedzin naszej witryny. Są one w pełni anonimowe i pomagają nam dostosować naszą stroną do Twoich potrzeb.
Rozumiem