„O pchle, co manier nie miała”| 12 czerwca | godz. 10:00


  • Czwartek 23 maja 2024
  • facebook share twitter share
„O pchle, co manier nie miała”| 12 czerwca | godz. 10:00

12 czerwca o godzinie 10:00 zapraszamy na wyjątkowy spektakl dla najmłodszych pn. „O pchle, co manier nie miała" w wykonaniu TEATRU TAK.


Będzie to barwna opowieść musicalowo-kabaretowa z elementami języka angielskiego, opowiadająca o wielkiej damie, która posiada wszystko, poza kulturą osobistą. Nikt nie spodziewa się, że w tak małej pchle mieści się tak ogromny brak dobrych manier. Przedstawienie nie tylko śmieszy ale też edukuje. 
Spektakl inspirowany jest tekstem „Pchła Szachrajka” Jana Brzechwy.

‼️ Otwieramy zapisy ‼️ 
Zorganizowane grupy zapraszamy do wcześniejszych zapisów:
Tel. 48 677 20 05 wew. 10
e-mail:rezerwacja@muzeumkochanowski.pl
Bilety w cenie 45 zł
Grupy szkolne z województwa mazowieckiego w ramach programu  „Kulturalna szkoła na Mazowszu" - 1 zł (obowiązują zgłoszenia, wniosek do pobrania na stronie Muzeum, w zakładce Informacje)

Serdecznie zapraszamy!
 

Witryna muzeumkochanowski.pl używa ciasteczek. Są to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwer www i przechowywane przez oprogramowanie komputera przeglądarki. Kiedy przeglądarka ponownie połączy się ze stroną, witryna rozpoznaje rodzaj urządzenia, z którego łączy się użytkownik. Parametry pozwalają na odczytanie informacji w nich zawartych jedynie serwerowi, który je utworzył. Ciasteczka ułatwiają więc korzystanie z wcześniej odwiedzonych witryn. Zbieramy również dane dotyczące odwiedzin naszej witryny. Są one w pełni anonimowe i pomagają nam dostosować naszą stroną do Twoich potrzeb.
Rozumiem